HSK Ledy

HSK DATA Ltd jest największym polskim producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej.
Pod znanymi od lat markami acar i AXON popularne są zarówno w Polsce, jak i w Europie przeciwprzepięciowe urządzenia fltrująco-zabezpieczające.

Odpowiadając rosnącym wymaganiom sprzętu elektronicznego i informatycznego, od ponad 25 lat firma HSK DATA wprowadza na rynek przeciwprzepięciowe urządzenia zabezpieczające dla sieci zasilających i informatycznych. Nasza oferta obejmuje również specjalizowane urządzenia przeznaczone do ochrony cyfrowych sieci teletransmisyjnych oraz cyfrowych i analogowych systemów wideomonitoringu.

HSK DATA jest również czołowym polskim producentem systemów rejestracji czasu pracy, automatycznej identyfkacji i kontroli dostępu. Produkty takie jak system RCP czy zamki lockdata to najpopularniejsze tego rodzaju systemy w Polsce, które dzięki swej elastyczności i niezawodności znalazły zastosowanie w ponad 2500 firmach w kraju i zagranicą.

Produkty HSK DATA wyróżniają się pełną zgodnością z aktualnymi zaleceniami norm europejskich. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez HSK DATA jest stosowanie systemu zarządzania jakością spełniającego wymagania normy ISO 9001:2008.

HSK DATA zatrudnia dzisiaj kilkadziesiąt osób w swojej siedzibie głównej w Krakowie oraz w Biurze Handlowym w Warszawie. Nasi wysoko kwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji, służąc wszelką pomocą przy rozwiązywaniu problemów.