Listwy przeciwprzepięciowe kerg – bezpieczniej w czasie burzy

Z przyjemnością informujemy, że rodzina urządzeń kerg powiększyła się o nowe listwy przeciwprzepięciowe w kolorze czarnym. Oddajemy do dyspozycji naszych klientów listwy z 4, 5 oraz 6 gniazdami. Naszą ofertę listew przeciwprzepięciowych wzbogaciliśmy dodatkowo o urządzenia z szybką ładowarką z gniazdami USB-A i USB-C w standardzie Quick Charge 3.0 i Power Delivery 3.0. Wszystkie proponowane listwy są dostępne w wersji 16A, z dwubiegunowym wyłącznikiem oraz przewodami zasilającymi o długości 1,5m, 3m oraz 5m.

Najnowsze wpisy

W odpowiedzi na duże zainteresowanie naszych klientów przedłużaczami biurowo-domowymi, wprowadzamy do oferty KERG ponad 40 nowych urządzeń. Oddajemy w Państwa ręce cały wachlarz wysokiej jakości produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb...
Mając na uwadze stałe uatrakcyjnianie naszej oferty wprowadzamy nowe modele profesjonalnych przedłużaczy bębnowych z ruchomymi, obracającymi się wraz z bębnem gniazdami sieciowymi. Charakterystyczne czerwone pokrywy gniazd pozwolą na łatwe odróżnienie...
Oddajemy do Państwa dyspozycji katalog urządzeń marki kerg. Cyfrowa wersja katalogu jest stale uzupełniana o najnowsze produkty. Chcesz być na bieżąco - pobierz katalog.

Firma HSK Data jest właścicielem marek kerg, acar i AXON. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z produktami naszej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i profesjonalną obsługę klienta jak również możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb.