Nowa rodzina przedłużaczy w ofercie KERG

W odpowiedzi na duże zainteresowanie naszych klientów przedłużaczami biurowo-domowymi, wprowadzamy do oferty KERG ponad 40 nowych urządzeń. Oddajemy w Państwa ręce cały wachlarz wysokiej jakości produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników. Wśród nowych propozycji znajdziecie Państwo urządzenia z 3, 4, 5 i 6 gniazdami, z kablami o długości od 1,5m do 10m. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru urządzeń z wyłącznikiem lub bez wyłącznika w wersjach 10A i 16A.
Jesteśmy przekonani, że w tak szerokiej ofercie każdy znajdzie urządzenie odpowiednie dla siebie.

Najnowsze wpisy

Z przyjemnością informujemy, że rodzina urządzeń kerg powiększyła się o nowe listwy przeciwprzepięciowe w kolorze czarnym. Oddajemy do dyspozycji naszych klientów listwy z 4, 5 oraz 6 gniazdami. Naszą ofertę listew przeciwprzepięciowych wzbogaciliśmy...
Mając na uwadze stałe uatrakcyjnianie naszej oferty wprowadzamy nowe modele profesjonalnych przedłużaczy bębnowych z ruchomymi, obracającymi się wraz z bębnem gniazdami sieciowymi. Charakterystyczne czerwone pokrywy gniazd pozwolą na łatwe odróżnienie...
Oddajemy do Państwa dyspozycji katalog urządzeń marki kerg. Cyfrowa wersja katalogu jest stale uzupełniana o najnowsze produkty. Chcesz być na bieżąco - pobierz katalog.

Firma HSK Data jest właścicielem marek kerg, acar i AXON. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z produktami naszej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i profesjonalną obsługę klienta jak również możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb.