Marka kerg™ ma nowego właściciela!

Z satysfakcją informujemy, że cenione przez profesjonalistów przedłużacze kerg™ pozostają na rynku elektrotechnicznym.

Pod koniec roku 2019 Zarząd firmy HSK Data Sp. z o.o. zdecydował o wykupieniu wszelkich praw do marki kerg™ od syndyka masy upadłościowej firmy ACAR S.A. ze Szczecinka, stając się jedynym właścicielem marki i decydując się tym samym na kontynuowanie produkcji przedłużaczy kerg™. Dbając o wysokie standardy produkcyjne, firma HSK Data Sp. z o.o. uruchomiła produkcję przedłużaczy bębnowych, zwijanych oraz rozdzielaczy. Zastosowanie w technologii kabli firmy Tele-Fonika oraz osprzętu (wtyczki, gniazdka) firmy PCE, podniosło jakość nowych produktów kerg™ do najwyższych standardów. Zarząd oraz projektanci firmy HSK Data są przekonani, że zarówno dawni klienci marki kerg™ jak i nowi nabywcy będą w pełni usatysfakcjonowani aktualną jakością, trwałością oraz bezawaryjnością urządzeń kerg™.

Najnowsze wpisy

Wysokie rabaty. Dogodne warunki płatności. Możliwość wymiany towaru. Zapytaj o szczegóły.
Oddajemy do Państwa dyspozycji katalog urządzeń marki kerg. Cyfrowa wersja katalogu jest stale uzupełniana o najnowsze produkty. Chcesz być na bieżąco - pobierz katalog.

Firma HSK Data jest właścicielem marek kerg, acar i AXON. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z produktami naszej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i profesjonalną obsługę klienta jak również możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb.